Seamless rúško s iónmi striebra

Seamless rúško s iónmi striebra

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Pletené seamless (bezšvové) prateľné rúško Prolen® Medical s iónmi striebra

2,99 €

EAN:

Dostupnosť: Skladom

Vydavateľstvo: Chemosvit Fibrochem, s. r. o.

Pletené seamless (bezšvové) prateľné rúško Prolen® Medical na tvár, obsahuje 90% slovenského polypropylénového certifikovaného vlákna Prolen® Siltex, ktoré je permanentne ošetrené antivirálnym a antibakteriálnym aditívom na báze iónov striebra registrovaným na použitie ako antimikrobiálny agent pod Direktívou EU o biocídnych produktoch. Rúška sú vyrobené z prateľnej pleteniny vyrobenej seamless (bešvovou) technológiou.

Rúška rady Prolen® Medical sú testované a certifikované podľa normy EN14683+AC:2019, ako Typ II s účinnosťou bakteriálnej filtrácie viac ako 98% a spĺňajú požiadavky zdravotnej bezpečnosti podľa platnej legislatívy Slovenskej republiky a Európskej únie. Antimikrobiálne aditívum je homogénne distribuované v matici polyméru a je efektívne uchytené v polypropylénových vláknach Prolen® Siltex s účinnosťou počas celej životnosti finálneho produktu.

Aktívna zložka s iónmi striebra zabezpečuje efektívnu ANTIVIRÁLNU A ANTIBAKTERIÁLNU ochranu, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečuje hygienickú sviežosť a čistotu a znižuje riziko krížovej kontaminácie.

Antimikrobiálne aditívum vo vlákne Prolen® Siltex je permanentné, neuniká do Vašej pokožky a nevyperie sa do odpadových vôd ako je to napríklad u povrchovo antimikrobiálne upravovaných textíliách, ako je napríklad bavlna, či polyester.

Produktová línia Prolen® Medical spĺňa normu EN13975-1 (operačné plachty, plášte a oblečenie do čistého ovzdušia používané ako zdravotnícke pomôcky pre pacientov, zdravotnícky personál a zariadenie) a je určená pre kontrolu a riadenie infekčného prostredia v nemocničnom prostredí s hlavným dopadom na infekcie spojené so zdravotnou a ošetrovateľskou starostlivosťou.

Zloženie (biela, tmavomodrá, oranžová): 90% polypropylén Prolen® Siltex, 5% elastan, 5% polyamid
Zloženie (tyrkysová): 75% polypropylén Prolen® Siltex, 15% elastan, 10% polyamid

Značka: Prolen® Medical
Rozmer: Univerzálny
Farba: Biela
Zloženie: 90% slovenského polypropylénového certifikovaného vlákna Prolen® Siltex

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

07
Júl
2021

Od Adventu do nedele večnosti

Pridal: Pridané: 7.7.2021 23:47:54 Počet zobrazení: 49

Od Adventu do nedele večnosti Novinka z nášho vydavateľstva a pera evanjelického farára Ivana Muchu

Čítajte viac... Komentáre: 0

13
August
2020

Deti sú ruky, ktorými sa držíme neba

Pridal: Pridané: 13.8.2020 06:26:46 Počet zobrazení: 290

Deti sú ruky, ktorými sa držíme neba Poznávajte s nami Bibliu v sérii Animovaných biblických príbehov Starej a Novej zmluvy.

Čítajte viac... Komentáre: 0

13
August
2020

Kto spieva dvakrát sa modlí

Pridal: Pridané: 13.8.2020 06:11:44 Počet zobrazení: 301

Kto spieva dvakrát sa modlí Pieseň a modlitba sú dokonalými spôsobmi ako vyjadriť svoje radosti, žiale a otvoriť svoju myseľ a srdce.

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
August
2020

30 rokov po...

Pridal: Pridané: 12.8.2020 06:01:53 Počet zobrazení: 312

30 rokov po... Ako sa cirkev (ne)vyrovnala s dedičstvom totalitného režimu – agentmi, tajnými spolupracovníkmi a ostatnými vedomými kolaborantmi z radov ordinovaných i neordinovaných.

Čítajte viac... Komentáre: 0

10
August
2020

YZOP: Nové kníhkupectvo pre náročných

Pridal: Pridané: 10.8.2020 13:59:11 Počet zobrazení: 340

YZOP: Nové kníhkupectvo pre náročných Hovorí sa, že človek v dnešnej dobe číta iba krátke články, niekedy iba vybrané odseky, niekedy cez ne iba preletí spôsobom, ktorý odborníci označujú písmenom "F". Uvedené písmeno má naznačiť, ktoré časti textu na stránke boli naozaj čítané...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*